Zuchy
300 Podgórska Gromada Zuchowa „Wojownicy Narnii”
Drużynowa
  • hm. Urszula Kryszałowicz
  • Tel:
  • Mail: ukrysz@op.pl
Miejsce i termin zbiórek

SP 133, przy ul. M. Wrony w Krakowie (Sidzina)
Wtorek, 17:30-19:00

Mail: ukrysz@op.pl

Charakterystyka gromady

Gromada Zuchowa „Wojownicy Narnii” jest gromadą koedukacyjną w której działają dwie szóstki: żeńska „Królowe Narnii” i męska „Wojownicy Aslana”. Naszą obrzędowość budujemy na podstawie serii książek C. S. Lewisa „Opowieści z Narnii”. Na zbiórkach poznajemy wiele gier i zabaw, a także uczymy się wielu przydatnych umiejętności.

Zuchy na zbiórkach zdobywają sprawności czyli bawią się w kogoś lub coś. W tym roku: w „Strażaka”, „Orła Białego” (na 100-lecie niepodległości Polski), „Olimpijczyka”, „Przyrodnika”. Zuchy składają Obietnicę, zdobywają sprawności indywidualne oraz gwiazdki zuchowe. W Kręgu Rady uczą się oceniania i podejmowania decyzji. Przygotowujemy się do wakacyjnej kolonii zuchowej. Czuj!

1 Komentarz

anonim · 21 marca 2016 o 16:26

A jest ktoś w tej gromadzi?