Bluzy szczepu

Drodzy Rodzice!

Od dawna chodził nam po głowie pomysł stworzenia szczepowych bluz. Teraz chcemy wcielić go w życie. Część z Państwa już zapewne o tym pomyśle słyszała, warto jednak jeszcze zapoznać się z tym mailem, aby nie ominęły Państwa żadne szczegóły 🙂 Oczywiście te osoby, które już zamówiły bluzy i wysłały pieniądze, nie muszą tego robić drugi raz.

Bluzy będą w naszych barwach – zielone z białym logiem szczepu z przodu.

• Są 2 opcje bluz – bez kaptura za 99 zł, z kapturem za 119 zł.
  • Państwo przekazują swoje zamówienie do drużynowych (mogą być to bluzy zarówno dla dzieci, jak i dla wszystkich zainteresowanych Rodziców i sympatyków naszego szczepu – każdy, kto tylko bluzę naszą mieć chce, będzie ją miał ;)).
  • W załączeniu do tego maila znajdą Państwo tabelę wymiarów
  • Opcje płatności są 2: albo Państwo wysyłają pieniądze bezpośrednio do mnie na konto (w tytule ilość bluz, rozmiar i typ, i koniecznie imię i nazwisko osoby dla której ma ona być) lub przekazują je Państwo w gotówce do drużynowych. Dane do wpłaty: 41 1090 1157 0000 0001 1513 8641 Aleksandra Sobaszek
  • ostateczny termin składania zamówień to 14.02

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, proszę nie wahać się z ich zadawaniem. Mój email to aleksandra.sobaszek@zhp.net.pl